بیانیه کنشگران سیاسی و مدنی ایرانی خطاب به افکار عمومی جهان

۱۱ شهریور ۱۳۹۱

هموطن عزیز!

با سلام و با آرزوی سلامتی و خوشوقتی

با بالا گرفتن تب توسط ‌طلبان، و به منظور کمک گیری از جهانیان، از جمله ایرانیان،  و به منظور ایفا کردن نقشی هر چند کوچک در جهت ‌زدائی و تلاش در پیشگیری از جنگ، بیانیه‌ای تهیه شده است که خدمتتان ارسال میدارم. این متن، از طرف هیچ گروه یا تشکیلات خاصی نیامده است و صرفا نامه‌ای است که  مخاطب آن نه قدرت، که هستند.

چنانچه با کلیات این نامه مخالفتی ندارید و مایل به امضای آن هستید، لطفا هر چه زودتر برای من به آدرس ای‌میل ذیل پاسخی بفرستید تا اسم/امضای شما را به لیست اضافه کنیم

Sedaratmd@gmail.com

و یا اگر به هر  دلیلی مایل به امضا  نیستید، ولی کلیات این متن و یا حتی قسمتی از آنرا مناسب میدانید، در انتشار آن به بقیه هموطنان خود یاری برسانید. برای  توضیح بیشتر در بارۀ این بیانیه، فیلم کوتاهی تهیه شده است که میتوانید آنرا در آدرس ذیل مشاهده فرمایید.

هر کدام از ما می‌توانیم با ابتکار و خلاقیت، به سهم خود و در حد توان خود، در و منطقه و حتی دنیا، ‌زدائی کنیم و در جهت استقرار و استمرار گامی هر قدر ظاهرا کوچک برداریم. بایسته است که جفای و کم‌کاری را به خود روا نداریم

با سپاس فراوان

علی

لینک مطلب در شبکه‌بندی‌های اجتماعی، برای: عضو شدن و دنبال کردن و مشترک شدن، رای‌دادن، ابراز نظر، پسندیدن، پیاده کردن، به دوستان خود ایمیل کردن، و…، و لطفا هم‌رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.