همه کس میتواند به سهم خود، با ابتکار، در پیشگیری از جنگ و خشونت نقشی داشته باشد

۳۱ شهریور ۱۳۹۱

1304730_6_68cd_adam-ferguson-a-photographer-for-vii-mentorبررای پیشگیری از و خشونت، که ساده‌ترین بهانه است در دست رژیم برای سرکوب و ادامۀ بقای خویش، هر شخصی، چه شخصیتهای سیاسی و چه همۀ افراد “غیر فعال سیاسی” می‌توانند نقش داشته باشند. باید از کارهائی که بسیار عملی و براحتی قابل اجرا  هستند سخن به میان آورد که همه کسانی که مخالف هستند، بتوانند بنا بر توان و سلیقۀ خود، در جلوگیری از جنگ و و خونریزی، نقش شهروندی خود را ایفا کنند. 

با توجه به نقشی که رژیم در منطقه دارد، ‌افروزان میخواهند از این مدت کم باقیمانده به انتخابات بهره جسته و برای ایجاد و تنش استفاده کرده، و به مام وطنمان کنند. 

در یک جنبش خود جوش مردمی ‌زدا، از جمله در فضای مجازی، تک تک افرادی که مخالف هستند، میتوانند با استفاده از وسایلی که به راحتی و بطور روزمره در داخل و خارج ایران، در اختیار همگان است، استفاده کرده و به سهم خود و در حد توان خود به کاهش خطر جنگ کمک کنند. 

مصاحبه را در زیر بشنوید

لینک مطلب در شبکه‌بندی‌های اجتماعی، برای: عضو شدن و دنبال کردن و مشترک شدن، رای‌دادن، ابراز نظر، پسندیدن، پیاده کردن، به دوستان خود ایمیل کردن، و…، و لطفا هم‌رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.