کمپین صلح و آزادی در داخل ایران

۲۹ شهریور ۱۳۹۱
می‌خواهیم و باید به هر قیمتی، عفریت هستی‌خوار جنگ را از کشورمان برانیم

کمپین و در داخل

بخاطر و
هموطنان، مردم دوست

بار دیگر سایه سنگین جنگ بر سرمان افتاده، جنگی بسیار زیان بار تر و مخوف تر از جنگ هشت ساله. ما که هنوز زخمهای ناشی از آن جنگ را بر جسم و جان داریم؛ ما که هنوز خسارتهای مادی و معنوی آن جنگ را بر دوش میکشیم؛ ما که در آن جنگ صدها هزار کشته و مجروح و میلیون ها آواره، صدها شهر و روستای تخریب شده و به روایتی هزار میلیارد دلار خسارت مادی و دهها برابر خسارت معنوی تحمل کردیم؛ ما که امروز در جای جای عزیزمان با فقر و و فحشا و اعتیاد و دزدی و فاصله طبقاتی که همه از آثار آن جنگ است دست و پنجه نرم میکنیم؛ وقتی این روزها دوباره صدای طبل جنگ به گوشهایمان می‌رسد، بر خود میلرزیم.

می‌خواهیم و باید به هر قیمتی، عفریت هستی خوار جنگ را از کشورمان برانیم.

ما و دوستی می‌خواهیم، نه جنگ و خشونت. ما جنگ را نه نعمت که نقمت میدانیم. ما میخواهیم با برپایی کارزار (کمپین) «بخاطر صلح و آزادی» و ابراز نفرت از و کشتار، به حاکمان کشورمان بگوییم، اعمال تشنج زا و خشونت آفرین بس است؛ اعمالی که منجر به تحریمهای کمرشکن علیه ملت ما گردیده و بهانه ای برای تصویب سه قطع نامه علیه مردم ما شده تا هر بار فشار بیشتری را بر ما تحمیل کنند.

ما از حاکمان میخواهیم هر نوع بهانه‌ای برای جنگ و فشار و اقتصادی را متوقف و خنثی کنند تا جنگ افروزان ناامید شوند. ما میخواهیم به جهانیان بگوییم که و و حق مسلم ماست.

هموطن با شرکت در این کشورمان را از یک فاجعه جبران ناپذیر نجات دهیم.

دهندگان اولیه:

بابک احمدی
مه لقا اردلان
علیرضا جباری
احمد صدر حاج سید جوادی
پیمان عارف
محمد علی عمویی
اسماعیل مفتی زاده
محمد ملکی
محمد نوری زاد

تمامی هموطنان و فعالانی که مایل به حمایت و همراهی با این هستند، میتوانند پیام خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنند و یا به صفحه فیس بوک کارزار «بخاطر و آزادی» بپیوندند.

ایمیل فراخوان: KARZAR.SOLH.AZADI@GMAIL.COM

صفحه فیس‌بوک کارزار «بخاطر صلح و آزادی» 

لینک مطلب در شبکه‌بندی‌های اجتماعی، برای: عضو شدن و دنبال کردن و مشترک شدن، رای‌دادن، ابراز نظر، پسندیدن، پیاده کردن، به دوستان خود ایمیل کردن، و…، و لطفا هم‌رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.